Tüketici Hukuku

Seçkin büromuz, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun dahilindeki tüm iş ve sözleşmeler ile alakalı uyuşmazlıklar konusunda tüketicilerin avukatlığını sağlamaktadır. Temel amacı tüketicilerin hak ve menfaatlerinin korunması olan VARSAK Hukuk & Danışmanlık bu gayeyi gerçekleştirmek amacı ile titizlikle çalışmaktadır.

Büromuz, Tüketici Hukuku alanındaki tüm mevzuatların güncelliğini takip ederek müvekkillerine hukuki danışmanlık ve mevzuata uyum hizmeti sunulmasını sağlar.

Bu alandaki hizmetlerimizden bazıları şunlardır; tüketici talep, şikayet ve başvurularının değerlendirilmesi ve uyuşmazlıkların çözümü, satıcı ile alıcı arasında yapılacak sulh görüşmeleri, protokole bağlanması, şirketlere mesafeli satış sözleşmelerinin hazırlanması, Garanti Belgelerinin ve CE Sertifikalarının alınması, ürünlerinin kullanma kılavuzlarının hazırlanması konularında danışmanlık hizmeti, müvekkillerin arabuluculuk süreçleri ile tüketici mahkemeleri, ticaret mahkemeleri ve yüksek mahkemelerde temsili kapsamında avukatlık hizmeti sağlanması ve Tüketici Hakem Heyetinde nezdinde uyuşmazlıkların çözümüdür.

0532 668 54 73 0216 234 09 29
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?