Ticaret ve Şirketler Hukuku

Büromuz, Türkiye’nin her ilinden ve özellikle Asya ve Avrupa’yı kapsayan yurtdışındaki iş ve yatırım yapan tüm yerli ve yabancı ortaklı şirketlere yürürlükteki mevzuatlar kapsamında dava ve danışmanlık hizmeti yürütmektedir.

Ticaret ve Şirketler Hukuku dinamik bir yapıya sahiptir. Bu hukuk alanını ilgilendiren konular bakımından devamlı bir gelişim ve değişim göstermektedir. Bu açıdan VARSAK Hukuk & Danışmanlık tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Değişen koşullara göre müvekkillerini bilgilendirip gerekli açıklamaları yapar.

Ticari hayatta meydana gelebilecek çeşitli uyuşmazlıklara karşı vekili bulunduğu şirketlere, dava ve danışmanlık hizmeti sunmanın yanı sıra şirketlerin ticari hayatta karşılaşabilecekleri her türlü uyuşmazlığa dair, yapacakları her bir ticari sözleşme, iş sözleşmesi gibi sözleşmeleri hazırlar. Global alanda faaliyette bulunan büromuz müvekkil dilerse bu sözleşmeleri İNGİLİZCE ve ARAPÇA dillerinde de hazırlamaktadır. Ayrıca, müvekkili bulunduğu şirketlere üçüncü kişilerden gelen sözleşmelerin hukuki dille yorumlanması ve günümüz koşullarına göre revize edilmesi konularında hizmet sağlamaktadır. 

Bu hizmetler ile birlikte meydana gelen uyuşmazlıkların müzakere aşamaları ve son tahlilde arabuluculuk, icra, dava ve tahkim gibi uyuşmazlık çözüm süreçleri, poliçe, bono ve çekten kaynaklanan uyuşmazlıklardan doğan takip ve davaları başından sonuna kadar büromuz tarafından titizlikle yürütülür. 

0532 668 54 73 0216 234 09 29
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?